Wyświetl pojedynczy post
PeterSett
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#395
Stary 20.06.2011, 12:39
Witam,

Zdecydowanie popieram wypowiedź Marszałka. Z kolei Skebę znam z legia.net - tam udziela się bardzo często. Ja jestem konsekwentny w tym co napisałem w mojej analizie kilka stron temu.

Wydaje mi się, że należałoby powklejać tutaj wpisy z forum PO WYLOSOWANIU KARABACHU... Nawet jeszcze nie sprawdzałem, ale z pewnością były podobne. A zatem podsumowanie:

Atuty Wisły:
1. rewanż u siebie (Levadia i Bah Bah było inaczej)
2. Mocniejszy skład niż wtedy
3. Lepszy trener niż wtedy

Atuty Skonto:
1. Zgranie
2. Ogranie i rytm meczowy

Tak jak pisał tutaj Marszałek, ja dodam - Skonto: drużyna wybiegana i ograna w pucharach (co by nie powiedzieć). To link do strony największego dziennika na Łotwie http://www.diena.lv/sports/futbols/s...wisla-13889106
Odpowiedz cytując