Witam,
Zdecydowanie popieram wypowiedź
Marszałka. Z kolei Skebę znam z legia.net - tam udziela się bardzo często. Ja jestem konsekwentny w tym co napisałem w mojej analizie kilka stron temu.
Wydaje mi się, że należałoby powklejać tutaj wpisy z forum
PO WYLOSOWANIU KARABACHU... Nawet jeszcze nie sprawdzałem, ale z pewnością były podobne. A zatem podsumowanie:
Atuty Wisły:
1. rewanż u siebie (Levadia i Bah Bah było inaczej)
2. Mocniejszy skład niż wtedy
3. Lepszy trener niż wtedy
Atuty Skonto:
1. Zgranie
2. Ogranie i rytm meczowy
Tak jak pisał tutaj Marszałek, ja dodam - Skonto: drużyna wybiegana i ograna w pucharach (co by nie powiedzieć). To link do strony największego dziennika na Łotwie
http://www.diena.lv/sports/futbols/s...wisla-13889106