|
A ja się ciesze na myśl o tej rywalizacji.
Trafił nam się chyba najmocniejszy rywal jakiego mogliśmy wylosować w tej rundzie i będzie to dla naszych piłkarzy pierwszy przedsmak jaki jaka nas czeka w 3 rundzie jeśli oczywiście awansujemy.
Dalej będzie naprawdę ciężko, więc dobrze jest zacząć z pewnego poziomu.
Niby 50% na 50% szans ale jakoś sobie nie mogę wyobrazić, że odpadamy już na początku.
Defensywa mnie w dalszym ciągu niepokoi...
|