Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#387
Stary 20.06.2011, 12:26
10 lat temu za Smudy to jak z nimi graliśmy to był zespół środka naszej ligi.Teraz już Wisła nie ta sama a Skonto to zespół klasy Levadii Tallin ale chyba słabszy od Neftci i Videotonu.Losowanie mogło byc lepsze ale i gorsze.
To będzie test prawdy dla licznej grupy obcokrajowców jacy są w Wiśle
Odpowiedz cytując