|
skeba ale to były momenty gdzie zespół się budował to po 1
po 2 gramy puchary wreszcie na R22
po 3 skoro żyjemy przeszłością to może wróćmy do 2meczu z Schalke pojechaliśmy znimi więc i teraz pojedziemy!!
ps Marszałek a jak Ty chcesz wejść do LM obawiając się Skonto? Ze Śląskiem przegraliśmy bo nie było napastnika.. A i o ile się nie mylę to z Rygi przyszedł do Lubina ich król strzelców który nie może się tam przebić do 1 składu i Ty uważasz że oni są na naszym poziomie?
Ten mecz możemy przegrać jedynie w głowie jak sobie piłkarzyki odpuszczą, ale Robert wie co było w poprzednich latach i mam nadzieję że nie dopuści do tego
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 20.06.2011 o godz. 12:25.
|