Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 20.06.2011, 12:20
No fakt chyba że wyspy Samoa do UEFA przyłączą. Kazachstan powinien grać w strefie Azjatyckiej razem z kolegami z Kirgizji czy Uzbekistanu. Że oni sami nie wolą tam grać a nie co roku wycieczki do Polski.

Ale spoko - jak nie powtórzycie błędów z przed roku i wygracie pewnie u siebie to nie będzie tragedii.
Odpowiedz cytując