Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#377
Stary 20.06.2011, 12:08
arti napisał(a):Wyświetl post
Ryga to stolica ŁOTWY Kolego. Przepiękne miasto tak swoją drogą... kto się wybierze na wyjazd będzie miał co wspominać turystycznie. Sportowo też damy radę... choć nie zaszkodziłoby żeby kolejni nowi gracze doszli do nas dziś-jutro. Co tam słychać Panie Valckx...?
Hej, tu Stan Valckx, nie ma mnie teraz w Krakowie, odezwę się na najbliższej konferencji nie wiadomo kiedy.
Odpowiedz cytując