|
Senior Member
Offline
|
#373

20.06.2011, 12:00
|
gianbuffon napisał(a): 
HAHAHA no nie mogę, Skonto się boją! HAHAHA
Powiedzcie mi jak to możliwe, że narzekacie na to losowanie, a marzy wam się Liga Mistrzów? Skoro mamy skład na Ligę Mistrzów, to Skonto chyba ogramy z palcem w du..e, co nie?
Owszem trafiliśmy na, obok Linfield, najtrudniejszego przeciwnika, ale dalej nie zmienia faktu, że jest to II runda i grają tu słabe ekipy.
Nie darzę sympatią Niemców, ale zazdroszczę im pewności siebie i szacunku do każdego rywala. Oni nigdy nie narzekają na przeciwników, zawsze są pewni wygranej. Nie ważne, czy grają z Włochami, czy z Wyspami Owczymi.
A my zawsze lamentujemy, zamiast się skupić na tym co najważniejsze.
Bo rok temu odpadliśmy z Karabachem? A mieliśmy wtedy drużynę? Teraz mamy dużo mocniejszy skład i nie ma szans, żeby nam Skonto zablokowało drogę do celu.
|
obyś się nie mylił
|
|