Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#365
Stary 20.06.2011, 11:58
Usulovski napisał(a):Wyświetl post
Derry też jest północnoirlandzkie.
No tak, ale gra w lidze irlandzkiej i w pucharach startuje pod ich flagą (patrz wikipedia albo uefa)
Odpowiedz cytując