Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 20.06.2011, 11:58
Czy wstepnie wiadomo jak bedzie mozna kupic bilety na mecz w Rydze?
Dojazd na wlasny rachunek, bede jechal z W-wy (moznaby sie zgadac jesli wiecej ludzi bedzie chetnych).
z gory dzieki za informacje!

Odpowiedz cytując