Ludzie, dajcie spokój ;]
Chcemy grać przynajmniej w fazie grupowej Ligi Europejskiej a boimy się Łotyszy? Szacunek do rywala musi być, ale nie przesadzajmy. Powinniśmy wygrać jedną, dwoma bramkami w Rydze i przypieczentować awans na R22.
Zwłaszcza, że do Rygi pojedzie nas na pewno dużo i chłopaki będą mieć dodatkowy power

Myślę, że awans powinien być w miarę spokojnie osiągnięty, nie napinajcie się tak ;]
Robert to nie Kasperczak albo Skorża i przygotuje zespół na maksimum mozliwości a nie na 60 procent ;]