Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#340
Stary 20.06.2011, 11:43
JarekTSW napisał(a):Wyświetl post
Zły prognostyk tylko taki, że oni maja najwyższy współczynnik z nie rozstawionych. 3 Lata temu też tak trafiliśmy nie szcześliwie w 2 rundzie i pech poszedł dalej na kolejne rundy , Barcelona , Tottenham. Wszystkie drużyny z najwyzszym współczynnikiem.
no ale jak się chce grac w LM albo w grupie LE to nie można patrzeć na współczynniki bo tam to raczej ogórki nie graja
Odpowiedz cytując