JarekTSW napisał(a):

|
Zły prognostyk tylko taki, że oni maja najwyższy współczynnik z nie rozstawionych. 3 Lata temu też tak trafiliśmy nie szcześliwie w 2 rundzie i pech poszedł dalej na kolejne rundy , Barcelona , Tottenham. Wszystkie drużyny z najwyzszym współczynnikiem.
|
no ale jak się chce grac w LM albo w grupie LE to nie można patrzeć na współczynniki bo tam to raczej ogórki nie graja