|
Chcialbym tylko jednego. By nasi w tym dwumeczu zagrali na 100% zaangazowania, by nie bylo prowizorki, by byla determinacja i chec awansowania i najwazniejsze. Zadnego lekcewazenia a powinno byc dobrze.
Jednak jestem daleki przed hurraoptymizmem i sugerowalbym nie pompowac balonika.
Wogole co do losowania to z naszego punktu widzenia trafilo sie kilka ciekawych par:
Mogren - Litex
Sturm - Videoton
Zestafoni - Dacia (ktos z tej pary moze byc w III rundzie rywalem Wisly)
Dinamo - Nefthi
Tre Fioro/Valetta - Ekranas (ktos z tej pary moze byc w III rundzie rywalem Wisly)
|