vote-for-mikey napisał(a):

|
Chavez nie odejdzie latem z prostego powodu. 1 zawodnik - 1 okienko - 1 transfer. Chyba, że wypożyczenie, wtedy to jakoś inaczej działa.
|
Nie jestem pewien, ale chyba jak nie zagrasz żadnego oficjalnego meczu to możesz odejść dwa razy w jednym okienku. Było tak w przypadku Bebe, co przyszedł najpierw do Coimbry a potem poszedł do ManU.