Wyświetl pojedynczy post
PatriX
Schodowicze'05
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1872
Stary 20.06.2011, 11:07
Mam rozumieć, że za kasę jesteś w stanie wyprzeć się ponad 90 lat historii...


Na stadionie krzyczysz Wisła Nasz TS czy Wiała Nasze S.S.A. ( teraz jest łatwiej nawet bo już tylko S.A. )


SA może być w dokumentach i tu nikt nie zamierza robić rewolucji, ale Biała Gwiazda ma miejsce na sercu jako ukłon dla tych co to serce poświęcają klubowi od wielu lat. Sądzę, że to naprawdę bardzo mała cena za to, że jesteśmy z Wisłą na dobre i na złe.

Nie ma co rozpoczynać sporu kto jest bardziej Wiślakiem, a kto mniej, bo przecież nie o to chodzi.

Jak np. Tobie jest to obojętne to Twój wybór, ale są ludzie dla, których poruszana sprawa leży na sercu od czasu kiedy Biała Gwiazda zniknęła z koszulek o czym niektórzy mogą nie pamiętać.


Wierność barwom, wierność symbolom.
<<ProMIL>>
Odpowiedz cytując