Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#307
Stary 20.06.2011, 10:54
Największe hardkory ominięte, jak tego nie przejdziemy to można zaorać boisko, jakieś ładne kwiatki posadzić.
Kibicowsko Flora i Skonto się fajnie zapowiadają, Wysp bym nie chciał, ani Islandii :/ (tez wyspa w sumie , ale chodzi o brytyjskie wyspy)
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.06.2011 o godz. 10:57.
..
Odpowiedz cytując