Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
307
20.06.2011, 10:54
Największe hardkory ominięte, jak tego nie przejdziemy to można zaorać boisko, jakieś ładne kwiatki posadzić.
Kibicowsko Flora i Skonto się fajnie zapowiadają, Wysp bym nie chciał, ani Islandii :/ (tez wyspa w sumie
, ale chodzi o brytyjskie wyspy)
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.06.2011 o godz. 10:57.
.
.
tofik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tofik
Znajdź inne posty napisane przez tofik