Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#302
Stary 20.06.2011, 10:21
No jaka miła informacja w końcu koniec tych zespołów z Baku czy Erewanu

Każdy rywal będzie grał na 100% ale z tymi z Baku zawsze było mega ciężko więc dobrze że zagramy z czymś bardziej że tak powiem Europejskim


Aha popatrzyłem kogo może wylosować Jaga i oni za ciekawie nie mają z tymi wyjazdami
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 20.06.2011 o godz. 10:25.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując