|
"Witam Państwa,
Odpisuje do Państwa, ponieważ przypadkowo jednej nocy przyszedł mail o tej samej treści !.
Oczywiście potwierdzam, że „polityka historyczna” jest ważną częścią naszego klubu.
Pierwszy krok został zrobiony: dożywotnie zaproszenie wybitnych piłkarzy na mecze.
Powołana został kapituła „Powrotu Legend” na stadion, która wybrała pierwszych 10 legend.
Jednak w tym momencie, dopóki nie ma całego stadionu nie możemy tego robić.
W dniu otwarcia całego obiektu na pierwszym meczu zostanie wciągnięta pod dach trybuny
olbrzymia koszulka z imieniem H. Reymana, a jego potomkowi wręczona oryginalna koszulka.
Następne mecze to kolejni Wielcy Wiślacy.
Po trzecie: muzeum – z tych samych powodów - musimy czekać.
Aktualnie pracujemy nad powołaniem Rady Muzeum..
Po czwarte: budowa pomnika Henryka Reymana od ul. Reymonta
– myślę że pod koniec tego roku powołamy Komitet Spoleczny ds. budowy
Nigdy nie mówiłem o zmianie obowiązującego loga.
Pozdrawiam serdecznie.
Bogdan Basałaj"
___________
Wypowiedź P. prezesa z fb.
|