Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
Od: 09.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
18888
20.06.2011, 10:03
WiernyWiśle
napisał(a):
Trudno się z tym nie zgodzić
Mi się wnętrze bardzo podoba no może z wyjątkiem okrąglaka
A co do Cracovi to i tak zawsze będzie mi się kojarzyć z Carrefourem
Jeszcze ten kebab i sklep z oświetleniem(?) tylko to podkreślają ale dobrze dla nich mają z tego kasę.
Ostatnio przed stadionem był kiermasz lamp
A kebab to dramat. Więc cieszmy się że mamy stadion a nie centrum handlowe w pełnym słowa tego znaczeniu
krakus76
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez krakus76