Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18888
Stary 20.06.2011, 10:03
WiernyWiśle napisał(a):Wyświetl post
Trudno się z tym nie zgodzić Mi się wnętrze bardzo podoba no może z wyjątkiem okrąglaka
A co do Cracovi to i tak zawsze będzie mi się kojarzyć z Carrefourem Jeszcze ten kebab i sklep z oświetleniem(?) tylko to podkreślają ale dobrze dla nich mają z tego kasę.
Ostatnio przed stadionem był kiermasz lamp A kebab to dramat. Więc cieszmy się że mamy stadion a nie centrum handlowe w pełnym słowa tego znaczeniu
Odpowiedz cytując