Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa
Offline
#
48337
20.06.2011, 09:52
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
nie wierzę, że w tym okienku go sprzedadzą, ale to tak na poprawę nastrojui zapewnienie, że zrobiliśmy dobry interes! czekam na dzisiejsze wieści
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY
- w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Przemoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Przemoo
Znajdź inne posty napisane przez Przemoo