As napisał(a):

|
Ja bym sie cieszyl jakby Diaz wrocil - facet moze i byl nieco chaotyczny w obronie ale trzeba powiedziec, ze wynikalo to z tego ze nie zawsze mial wsparcie od pomocnika. Natomiast to co u diaza zawsze mi sie podobalo to dobry drybling, dosrodkowania i gra glowa. wiadomo, ze to nie byl i nigdy nie bedzie R. Carlos ale jest solidnym obronca.
|
Z całym szacunkiem, ale ja właśnie uważam, że Diaz technicznie to naprawdę jest dno. Już Chavez przy nim wygląda jak Nasri niemal. Diazowi nie można zaangażowania, przyzwoitego uderzenia, czy niezłej gry głową odmówić, ale ogólnie jest to zawodnik wg mnie bardzo, ale to bardzo przeciętny. Jak sobie przypomnę jego zwalnianie akcji (9 na 10 kontaktów z piłką kończy się wywrotką) to to naprawdę żalośnie wyglądało.