Wyświetl pojedynczy post
Voin
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48332
Stary 20.06.2011, 09:39
@Tominho
PW poszło.

Nie wiem czy powrót Diaza to byłoby dobre wzmocnienie. Choć patrząc na to, że jest to podstawowy reprezentant drużyny lepszej od reprezentacji Polski, to mógłby powrócić na R22.
Odpowiedz cytując