|
Junior Member
Offline
|
#6699

20.06.2011, 09:20
|
picasso napisał(a): 
- Wiesz, to doprawdy przesada dawać szatniarzowi taki duży napiwek.
- Ale popatrz jakie ładne mi dał palto.
- Czego pani szuka?
- Zgubiłam gdzieś wachlarz.
- Ach, to na pewno na nim siedzę, bo mi strasznie wieje.
- Co się stało?
- Wybiłem sobie zęby.
- Co za szczęście, że ci się to nie śniło, bo to zły znak.
|
http://www.dajto.pl/smieszne-zdjecia...ej-znany-kibic
http://www.dajto.pl/smieszne-zdjecia...am-raz-na-lato <- też chcę taki automat 
|
|