Wyświetl pojedynczy post
Romanek
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6699
Stary 20.06.2011, 09:20
picasso napisał(a):Wyświetl post
- Wiesz, to doprawdy przesada dawać szatniarzowi taki duży napiwek.
- Ale popatrz jakie ładne mi dał palto.

- Czego pani szuka?
- Zgubiłam gdzieś wachlarz.
- Ach, to na pewno na nim siedzę, bo mi strasznie wieje.

- Co się stało?
- Wybiłem sobie zęby.
- Co za szczęście, że ci się to nie śniło, bo to zły znak.


http://www.dajto.pl/smieszne-zdjecia...ej-znany-kibic

http://www.dajto.pl/smieszne-zdjecia...am-raz-na-lato <- też chcę taki automat
Odpowiedz cytując