|
Polonia ma jeszcze Jeża, zgadza się? Jedyne konkretny grajek w tym zespole. Jak mu Wojciechowski nie dokupi napastników, skrzydłowych to może być cienko. Ale jak dostanie do gry rozgarniętego napastnika, to nie wiem czy Polonia znów aż tak będzie cieniować. Szału ie będzie ale pierwsza piątka jest w zasięgu.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|