Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 20.06.2011, 08:55
Z walijśkimi druzynami nie ma co grać chłopy jak dąb na obronie... tam taki Kirm z Małeckim nie przejdzie jak w masło/// wyodbijają sie i bedzie nerwowo. Wyspy owcze i spokojnie na luziku.

A tak na poważnie to jest 1 runda dla Wisły to my nawet o tym losowaniu wiedzieć nie powinny a oni powinni przejść jak mają takie ambicje wejść w tym roku do LM!!
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując