Z walijśkimi druzynami nie ma co grać chłopy jak dąb na obronie... tam taki Kirm z Małeckim nie przejdzie jak w masło/// wyodbijają sie i bedzie nerwowo. Wyspy owcze i spokojnie na luziku

.
A tak na poważnie to jest 1 runda dla Wisły to my nawet o tym losowaniu wiedzieć nie powinny a oni powinni przejść jak mają takie ambicje wejść w tym roku do LM!!