Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 20.06.2011, 08:46
Dobrze by w tym przypadku bylo zagrac pierwszy mecz u siebie... Jezeli tak jak ktos wspominal na tagi Bagnor City chodzi nie wiecej niz 1tys... to jak nagle przyjada do Krakow i przyjdzie z 15-20 tys plus doping przez caly mecz to gosci nie ma... A u siebie w pierwszym meczu zawsze jakas przypadkowa bramka moze pasc i kurczowa obrona..
Odpowiedz cytując