|
Dobrze by w tym przypadku bylo zagrac pierwszy mecz u siebie... Jezeli tak jak ktos wspominal na tagi Bagnor City chodzi nie wiecej niz 1tys... to jak nagle przyjada do Krakow i przyjdzie z 15-20 tys plus doping przez caly mecz to gosci nie ma... A u siebie w pierwszym meczu zawsze jakas przypadkowa bramka moze pasc i kurczowa obrona..
|