Wyświetl pojedynczy post
|el0|ManoeL
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 20.06.2011, 08:43
a ja bym chcial wylosowac fore talin bylo by to dobre bo nasi zawodnicy akurat przed meczami el. LM beda w estoni na turnieju wiec nie musieliby sie tulac po dlugich wyjazdach a tak poza tym to okazja do rewanzu za nieszczesna levadie
Odpowiedz cytując