Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
|el0|ManoeL
Member
Od: 05.2011
Offline
#
275
20.06.2011, 08:43
a ja bym chcial wylosowac fore talin
bylo by to dobre bo nasi zawodnicy akurat przed meczami el. LM beda w estoni na turnieju wiec nie musieliby sie tulac po dlugich wyjazdach a tak poza tym to okazja do rewanzu za nieszczesna levadie
|el0|ManoeL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do |el0|ManoeL
Znajdź inne posty napisane przez |el0|ManoeL