Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14218
Stary 20.06.2011, 08:38
Nie przesadzajcie. Po to jest okres na zgłaszanie ekstraklasie sugestii co do ustalania terminów, żeby jest zgłaszać i ustalać. Co to komu zmienia, czy pierwsze 5 meczów Amika zagra na wyjeździe, w domu, czy cokolwiek? Piłkarsko ani nikt w sumie na tym nie zyskuje, ani nie traci, terminarz jakoś też wyjątkowo zaburzony nie będzie bo zmieniają się tylko miejsca spotkań, a nie ich terminy. To jest nawet lepsze, niż przesuwanie meczów z ustalonego już terminarza na jakieś środy czy bonusowe weekendy - a i tego bym się nie czepiał za bardzo. Dla mnie akurat terminarz to nie jest jakaś nienaruszalna świętość.
Legionista
Odpowiedz cytując