Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 20.06.2011, 08:08
Oby to nie była prawda:

R1 - Rosenborg, Sturm, HJK Helsinki, Malmo, Shamrok, Ekranas
R2 - Maribor, Victoria Pilzno, APOEL, Partizan, Maccabi Hajfa, Dinamo Zagrzeb
R3 - Zestaponi, Wisła, BATE Borysów, Slovan, Liteks Łowecz

N1 - Breidablik, Dudelange*, Linfield, Torshavn, Bangor, Flora
N2 - Borac, Morgen, Videoton, Valetta*, Skendija, Korce
N3 - Neftci, Toboł, Skonto, Pjunik, Dacia

Neftci, Toboł, Skonto, Pjudnik, Dacia. W takim wypadku jestem za Skonto.
Powód: za: Komentarze na 90minut.pl
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 20.06.2011 o godz. 08:09.
Odpowiedz cytując