baro1995 napisał(a):

|
Panowie co jak co,ale jeśli myślimy o LM poważnie,to nie mogą się pojawiac jakiekolwiek obawy w tej fazie rozgrywek..toż to wstyd.Jeżeli mamy awansować do Lm to takie drużyny musimy przechodzić na wstecznym,drużyny z 3 rundy na gazie a z 4 no tutaj już trzeba dać z siebie 1000%.
|
W drużynie (jak dobrze pójdzie) będzie 4-5 nowych "podstawowych" zawodników .... zanim to się poukłada .... a więc :
PROSIMY TYLKO JAKIEŚ OGÓRKI !!! a nie Videoton czy cóś takiego .......