|
Diaz na pewno jest piłkarzem, któremu ambicji nie można było odmówić.
Moim zdaniem nie ma jednak bardziej irytującego piłkarza niż on. Chłopak potrafił kopnąć sobie piłkę do góry na wysokość 10 metrów, potem walczył o nią w powietrzu, co najczęściej kończyło się tym że był faulowany, spadał na plecy zwijał się dobrych kilkanaście sekund, potem jeszcze dyskutował z sędzią. Naprawdę ciężko się to ogląda, tutaj potrzeba trenera o dużej cierpliwości.
No cóż, jednak jak mamy zostać z samym Paliciem to i Diaz się nada. Przede wszystkim jeśli przyjdzie Diaz to zyskamy w powietrzu bo Diaz dobrze gra głową a jak wiadomo było to naszym dużym mankamentem. Stałe fragmenty gry na poziomie pucharowym mogą odegrać dużą role.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 19.06.2011 o godz. 22:45.
|