Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kajto
Member
Od: 02.2009
Offline
#
22345
19.06.2011, 22:11
Z jakiego meczu jest to zdjęcie? Cały czas wydaje mi się, że z Wisła-Real, ale nie jestem pewny.
Kajto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kajto
Znajdź inne posty napisane przez Kajto