Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48250
Stary 19.06.2011, 21:30
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Każdy zespół który wszedł do ekstraklasy i potem z niej spadł w ciągu sezonu, dwóch. Ot - choćby Piast Gliwice. Przecież tam była kupa chłopaków, którzy na zapleczu się wyróżniali.
Chłopaków jak chłopaków, młody z takich kluczowych zawodników to tam był chyba tylko Glik...Chyba że liczymy Kowalskiego jako młodego chłopaka

Oddzielmy też uzupełnianie kadry bardzo zdolną młodzieżą w klubach czołówki, z opieraniem całej drużyny na dwudziestolatkach wynikającą z potrzeby czasu (finansów), bo to są dwie różne kwestie, dwie różne rzeczywistości. Chociaż tej drugiej sytuacji jakoś w Polsce sobie teraz nie przypominam.

wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
rw88 ale są takie przypadki gdzie np Real Madryt podkupuje młodzika Barcelonie. Albo Arsenal, jak z Fabregasem.
Wyjątek potwierdza regułę. No i u nas te "kosy" i "zgody" są bardziej kosami i zgodami niż tam, przynajmniej tak mi się to widzi, że u nas działa to mocniej
Ostatnio edytowane przez rw88 : 19.06.2011 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując