vote-for-mikey napisał(a):

|
Każdy zespół który wszedł do ekstraklasy i potem z niej spadł w ciągu sezonu, dwóch. Ot - choćby Piast Gliwice. Przecież tam była kupa chłopaków, którzy na zapleczu się wyróżniali.
|
Chłopaków jak chłopaków, młody z takich kluczowych zawodników to tam był chyba tylko Glik...Chyba że liczymy Kowalskiego jako młodego chłopaka
Oddzielmy też uzupełnianie kadry bardzo zdolną młodzieżą w klubach czołówki, z opieraniem całej drużyny na dwudziestolatkach wynikającą z potrzeby czasu (finansów), bo to są dwie różne kwestie, dwie różne rzeczywistości. Chociaż tej drugiej sytuacji jakoś w Polsce sobie teraz nie przypominam.
wujekWojtek napisał(a):

|
rw88 ale są takie przypadki gdzie np Real Madryt podkupuje młodzika Barcelonie. Albo Arsenal, jak z Fabregasem.
|
Wyjątek potwierdza regułę. No i u nas te "kosy" i "zgody" są bardziej kosami i zgodami niż tam, przynajmniej tak mi się to widzi, że u nas działa to mocniej
