Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48249
Stary 19.06.2011, 21:26
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Którzy to spuszczali swoje kluby z ligi? Konkrety..
Każdy zespół który wszedł do ekstraklasy i potem z niej spadł w ciągu sezonu, dwóch. Ot - choćby Piast Gliwice. Przecież tam była kupa chłopaków, którzy na zapleczu się wyróżniali.
.
Odpowiedz cytując