Wyświetl pojedynczy post
adamsubaru
Junior Member
 
Od: 06.2011
Skąd: Lwówek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48234
Stary 19.06.2011, 20:11
ja lubię zagranicznych zawodników nie lubię polaków w Ekstraklasie czy jestem rasistą Zaintonowanie dopingu przez piłkarzy mimo iż ważne dla kibiców nie jest najważniejsze bo ważniejszy jest wynik, dobry wynik po efektownej grze, a z polaków to zawsze choć jeden się znajdzie
Odpowiedz cytując