ja lubię zagranicznych zawodników nie lubię polaków w Ekstraklasie czy jestem rasistą

Zaintonowanie dopingu przez piłkarzy mimo iż ważne dla kibiców nie jest najważniejsze bo ważniejszy jest wynik, dobry wynik po efektownej grze, a z polaków to zawsze choć jeden się znajdzie