Pisałem juz wcześniej, że Antoni Piechniczek zainstalował sie na forum i próbuje wykończyć Wisłę od środka. Najpierw zdenerwował Maaskanta a teraz denerwuje nas

.
A tak na poważnie. To wyławianie dobrych graczy w przystepnej cenie bez względu na narodowość przyniosło nam kolejne 13 MP. Tylko tyle, że krajowi kopacze są bardzo drodzy jak przyznał Maaskant w sobotnim PS. Nas na nich nie stać. Skoro tacy drodzy to faktycznie muszą być świetni

.