Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3084
Stary 19.06.2011, 19:47
Pisałem juz wcześniej, że Antoni Piechniczek zainstalował sie na forum i próbuje wykończyć Wisłę od środka. Najpierw zdenerwował Maaskanta a teraz denerwuje nas .
A tak na poważnie. To wyławianie dobrych graczy w przystepnej cenie bez względu na narodowość przyniosło nam kolejne 13 MP. Tylko tyle, że krajowi kopacze są bardzo drodzy jak przyznał Maaskant w sobotnim PS. Nas na nich nie stać. Skoro tacy drodzy to faktycznie muszą być świetni .
Odpowiedz cytując