|
prawda też jest taka że jak mieliśmy skład oparty na najlepszych Polakach to z pucharów odpadaliśmy zazwyczaj późną jesienią,rywali w pierwszych rundach odprawialiśmy 5-6 bramkami.Od czasu jak ceny za najlepszych Polaków poszły znacząco do góry, skład mieliśmy oparty głównie na obcokrajowcach to i Lewadia Tallin grożna czy Qarabach a z rozgrywej odpadamy już na przełomie lipca-sierpnia
|