Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48229
Stary 19.06.2011, 19:45
prawda też jest taka że jak mieliśmy skład oparty na najlepszych Polakach to z pucharów odpadaliśmy zazwyczaj późną jesienią,rywali w pierwszych rundach odprawialiśmy 5-6 bramkami.Od czasu jak ceny za najlepszych Polaków poszły znacząco do góry, skład mieliśmy oparty głównie na obcokrajowcach to i Lewadia Tallin grożna czy Qarabach a z rozgrywej odpadamy już na przełomie lipca-sierpnia
Odpowiedz cytując