Wyświetl pojedynczy post
WiernyWiśle
Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18886
Stary 19.06.2011, 19:21
orzeu napisał(a):Wyświetl post
No i co z tego? To im odpowiadaj ze ladniejsza modelka nie zawsze jest madrzejsza, a zazwyczaj wrecz jest dokladnie odwrotnie.
Nasz stadion ma jedna wielka przewage. Ma dusze.
Trudno się z tym nie zgodzić Mi się wnętrze bardzo podoba no może z wyjątkiem okrąglaka
A co do Cracovi to i tak zawsze będzie mi się kojarzyć z Carrefourem Jeszcze ten kebab i sklep z oświetleniem(?) tylko to podkreślają ale dobrze dla nich mają z tego kasę.
Odpowiedz cytując