orzeu napisał(a):

No i co z tego? To im odpowiadaj ze ladniejsza modelka nie zawsze jest madrzejsza, a zazwyczaj wrecz jest dokladnie odwrotnie.
Nasz stadion ma jedna wielka przewage. Ma dusze.
|
Trudno się z tym nie zgodzić

Mi się wnętrze bardzo podoba no może z wyjątkiem okrąglaka

A co do Cracovi to i tak zawsze będzie mi się kojarzyć z Carrefourem

Jeszcze ten kebab i sklep z oświetleniem(?) tylko to podkreślają ale dobrze dla nich mają z tego kasę.