Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
48225
19.06.2011, 19:17
wujekWojtek
napisał(a):
A Błaszczykowski powąchał Ekstraklasę zanim trafił do nas? A Boguski? Lewandowski nim poszedł do Lecha
Nie chciało mi się pisać o Lewym, Kubie czy Kucharczyku. Dlatego, że na... 4? 5? zawodników z niższych lig którzy sobie poradzili jest kilkudziesięciu, którzy potem spuszczali swoje kluby z ligi.
@
kacpaw
mam nieprzyjemny zwyczaj czytania gazet
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 19.06.2011 o godz. 19:22.
.
vote-for-mikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vote-for-mikey
Znajdź inne posty napisane przez vote-for-mikey