Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18885
Stary 19.06.2011, 19:12
Znaczy wiadomo, my jako kibice Wisły odczuwamy duszę stadionu. Zapewniam Was również, że kibice innych drużyn na swoich stadionach również widzą duszę, której nie widzą na stadionach innych drużyn.
My widząc ten stadion widzimy stadion Wisły, nasz, każdy element wydaje się znajomy. Podobnie mają kibice innych drużyn na ich stadionach.
Odpowiedz cytując