Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48219
Stary 19.06.2011, 18:19
Mlodych, zdolnych polakow jest niewielu - albo jest wielu tylko nie maja menagerow/nie maja dobrych menagerow. Nie wierze, ze mozliwe jest aby w ktorejs nizszej lidze byli bardzo utalentowani pilkarze i nie sa oni reklamowani klubom z Ekstraklasy...
Odpowiedz cytując