Demogorgon napisał(a):

|
Też bym wolał Polaków, ale młodych zdolnych zawodników w tym kraju nie uświadczysz. System szkolenia kuleje, a gracz pokroju Błaszczykowskiego zdarza się raz na kilka lat.
|
Ja tam twierdze, że takich pilkarzy jak Kuba nie jest wcale tak mało. Jednak nie kazdy ma znanego wujka.
A przeciez gdyby nie Brzęczek to Kuba by u nas nigdy nie grał .