Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48218
Stary 19.06.2011, 18:04
Demogorgon napisał(a):Wyświetl post
Też bym wolał Polaków, ale młodych zdolnych zawodników w tym kraju nie uświadczysz. System szkolenia kuleje, a gracz pokroju Błaszczykowskiego zdarza się raz na kilka lat.
Ja tam twierdze, że takich pilkarzy jak Kuba nie jest wcale tak mało. Jednak nie kazdy ma znanego wujka.
A przeciez gdyby nie Brzęczek to Kuba by u nas nigdy nie grał .
Odpowiedz cytując