Wyświetl pojedynczy post
Demogorgon
Junior Member
 
Od: 05.2011
Skąd: spod stadiona przy R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48217
Stary 19.06.2011, 17:58
Też bym wolał Polaków, ale młodych zdolnych zawodników w tym kraju nie uświadczysz. System szkolenia kuleje, a gracz pokroju Błaszczykowskiego zdarza się raz na kilka lat.
Odpowiedz cytując