Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Demogorgon
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: spod stadiona przy R22
Offline
#
48217
19.06.2011, 17:58
Też bym wolał Polaków, ale młodych zdolnych zawodników w tym kraju nie uświadczysz. System szkolenia kuleje, a gracz pokroju Błaszczykowskiego zdarza się raz na kilka lat.
Demogorgon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Demogorgon
Znajdź inne posty napisane przez Demogorgon