|
Bardzo proszę bez prześmiewczych tekstów. Wiem jaka jest sytuacja na naszym rynku, vide transfer Mierzejewskiego. Jedyna szansa to szukać takich właśnie utalentowanych Błaszczykowskich. Jak już pisałem taki Olkowski powinien być w rejonach ceny Wilka, ale to tylko moje gdybanie.
A Ty Demogorgon wolisz 2-3 zawodników z Bałkanów, czy 2-3 zawodników z Polski? Bo ja wolałbym Polaków, jak pewnie 95% użytkowników tego forum.
|