Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18884
Stary 19.06.2011, 17:54
Orzeu, jest dokładnie tak jak piszesz. Będąc na stadionie Cracovii, Lecha, Lechii i reszcie nowych stadionów nie poczuje się tego co będąc na naszym. Z zewnątrz, moloch, niedbale wykończony i nie zachwycający pięknem, ale budzący respekt swoim ogromem. W środku, wewnątrz trybun eleganckie wykończenie (jeszcze nie skończone więc nie opisuje dalej). W końcu wychodzisz na trybune/murawę/okrąglak ... czujesz i widzisz po krzesełkach, że to stadion Wisły, proste kształty, równa, zielona ścięta w okrąg murawa, patrzysz wokół i zapiera Ci dech w piersi, nie wiesz dlaczego tak się dzieje... ani to ekstra nowoczesne ani specjalnie 'metroseksualne' (czyt. modnie wykonane i zaprojektowane), a jednak masz wrażenie, że tutaj, właśnie tutaj jest prawdziwa historia, klimat, to coś... czego nie ma na innych stadionach. Reymonta 22, mój dom

Mam nadzieję, że kiedyś uda się otworzyć stadion na Park Jordana....
Odpowiedz cytując