Wyświetl pojedynczy post
Demogorgon
Junior Member
 
Od: 05.2011
Skąd: spod stadiona przy R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48215
Stary 19.06.2011, 17:45
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
Martwi mnie trochę ten bałkański zaciąg. Raczej drugiego Vidicia nie znajdziemy a posiadanie w kadrze 3 serbów nie jest najlepszym pomysłem wg mnie. Do tego chorwat, słoweniec i bośniak. Ja rozumiem że Polacy drodzy ale kurcze, chociaż jednego w każdym okienku możnaby sprowadzić....
Jak masz 1-2 mln euro na zbyciu, by zakupić do Wisły polskiego piłkarza, stosunkowo młodego, prezentującego już jakiś poziom i nie schodzącego poniżej pewnego pułapu, to proszę bardzo. Tylko że takiego piłkarza nie ma. A jak już się znajdzie to zaraz spieprza na zachód.

Za takie kwoty jakie chcą kluby za Polaków to masz 2 - 3 zawodników z Bałkanów.
Ostatnio edytowane przez Demogorgon : 19.06.2011 o godz. 17:48.
Odpowiedz cytując