wujekWojtek napisał(a):

|
Martwi mnie trochę ten bałkański zaciąg. Raczej drugiego Vidicia nie znajdziemy a posiadanie w kadrze 3 serbów nie jest najlepszym pomysłem wg mnie. Do tego chorwat, słoweniec i bośniak. Ja rozumiem że Polacy drodzy ale kurcze, chociaż jednego w każdym okienku możnaby sprowadzić....
|
Jak masz 1-2 mln euro na zbyciu, by zakupić do Wisły polskiego piłkarza, stosunkowo młodego, prezentującego już jakiś poziom i nie schodzącego poniżej pewnego pułapu, to proszę bardzo. Tylko że takiego piłkarza nie ma. A jak już się znajdzie

to zaraz spieprza na zachód.
Za takie kwoty jakie chcą kluby za Polaków to masz 2 - 3 zawodników z Bałkanów.