|
Martwi mnie trochę ten bałkański zaciąg. Raczej drugiego Vidicia nie znajdziemy a posiadanie w kadrze 3 serbów nie jest najlepszym pomysłem wg mnie. Do tego chorwat, słoweniec i bośniak. Ja rozumiem że Polacy drodzy ale kurcze, chociaż jednego w każdym okienku możnaby sprowadzić....
|