Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48211
Stary 19.06.2011, 17:30
Martwi mnie trochę ten bałkański zaciąg. Raczej drugiego Vidicia nie znajdziemy a posiadanie w kadrze 3 serbów nie jest najlepszym pomysłem wg mnie. Do tego chorwat, słoweniec i bośniak. Ja rozumiem że Polacy drodzy ale kurcze, chociaż jednego w każdym okienku możnaby sprowadzić....
Odpowiedz cytując