AS82 napisał(a):

|
Za to ty jak jak pojedziesz Tuska to jestes "Prawdziwym Polakiem" i "Prawdziwym Patriotą"
|
Można się dowiedzieć z kogo to "cytat"?
AS82 napisał(a):

Jak orędzie było do Rosjan to po co je puszczali w polskich mediach ?
S
|
Głupszego rozumowania już dawno nie słyszałem......... Skoro orędzie Miedwiediewa po katastrofie było do Polaków to po co je puszczali w rosyjskich mediach?
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ored...o-2122221.html