Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48210
Stary 19.06.2011, 17:09
Porównanie Garguły - Jirsak:

Jirsak - 27 lat, 19 meczów w lidze, 1 bramka, 3 asysty, 1143 minut, 4 żółte kartki.
Garguła - 30 lat, 14 meczów w lidze, 0 bramek, 1 asysta, 714 minut, 0 kartek.

Do tego Jirsak zarabia ~150 tys. euro, Garguła ~350 tys. euro.
Jirsak cały sezon bez kontuzji, Garguła na początku sezonu wypadł na 9 kolejek.

Garguły się pozbyć, Jirsaka można zostawić - lepszego rezerwowego za takie pieniądze raczej nie znajdziemy.
Warto też dopisać: Sivakov w Cagliari zarabia podobno koło 300 tys., u nas Wilk zarabia mniej więcej tyle samo co Jirsak.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 19.06.2011 o godz. 17:13.
.
Odpowiedz cytując