Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3068
Stary 19.06.2011, 16:51
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Pietrasiak i solidny obrońca? Dajże spokój. Jak przechodził do Polonii to wszyscy zgodnie pisali, że to żadne wzmocnienie bo to typowy przeciętniak. Teraz jak idzie do Śląska to nagle jest solidnym obrońcą? Jest słaby i tyle.
Heh przeciętniak - który przez 5 lat był ostoją defensywy silnej drużyny - jakby nie mówić to GKS zawsze w pierszej 5-6 był to tej pory. A Pierasiak tam dzielił i rządził. Kiedy Bełchatów zdobywał wicemistrza - powoływano go do kadry, i miał naprawde ciekawe oferty z za granicy, tyle że Bełchatów wtedy szastał kasą na prawo i lego i dawał najlepsze oferty w Polsce. Nie wiem jak podziałała na niego Warszawska ławka, ale wcześniej był to czołowy obrońca.

Zresztą jak on jest przecietny to wymień tych którzy byli ponad przeciętni - oczekuję tak z 10-20 nazwisk. W koncu jak jesteś przeciętny to znaczy że mniej więcej połowa zawodników jest od ciebie gorsza, a połowa lepsza.
Odpowiedz cytując