Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48205
Stary 19.06.2011, 16:47
Dawać szanse to można Bogusiowi, bo ten już U NAS pokazywał co potrafi, a Garguła? Grał dobrze w Bełchatowie - tak w Bełchatowie, którego nikt nie bierze na poważnie i nie wiadomo jak będzie grał w zespole na który wszyscy w lidze się spinają! Jak mówił Tom Al nie potrzebujemy zawodników którzy wypalą na 20% tylko takich, co stanowią wzmocnienie NA JUŻ (poza tym Guła nie ma 20 lat, żeby go trzymać i liczyć, że odpali ze względu na przyszłe zyski). Ja bym go oddał nawet za darmo, byleby tylko zejść z wysokiego kontraktu.
Ostatnio edytowane przez riv : 19.06.2011 o godz. 16:51.
Odpowiedz cytując